iyi duymak iyi yaşamaktır
Otolojide Kış Toplantısı

Her yıl Şubat ayında düzenlenen “İşitme cihazlarına KBB Hekimlerinin bakış açısı” konulu Otolojide Kış Toplantısı bu yıl 10 Şubat'ta Oticon Medical ve İdis İşitme Cihazları sponsorluğunda Ankara Bayındır Hastanesi'nde gerçekleşti.

Devamını Oku

Uludağ KBB Günleri

01-04 Mart 2018 Grand Yazıcı Otel'de gerçekleşen Uludağ KBB Günlerinde İdis ekibi olarak doktorlarımızı standımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk.

Devamını Oku

Mersin II. Endoskopik Kulak Cerrahisi

Mersin HiltonSa Hotel'de 16-17 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleşen Mersin II. Endoskopik Kulak Cerrahisi kongresinde İdis ve Oticon Medical markalarımız ile katıldık. Uydu sempozyumunda yeni Oticon Medical Neuro 2 koklear implantımızın lansmanını gerçekleştirdik.

Devamını Oku

Ses & İdis Personel Eğitim ve Motivasyon Toplantımız

Her yıl organize ettiğimiz Ses & İdis personel eğitim ve motivasyon toplantımızı bu yıl 2-3 Şubat tarihlerinde Hilton Otel Kozyatağı'nda gerçekleştirdik. Personel takım çalışmasını güçlendirmek için düzenlenen ritim atölyesi etkinliği toplantımıza renk kattı.

Devamını Oku

Pediatrik Odyoloji Kongresi 2018

5-6 Şubat'ta The Ankara Hotel`de gerçekleşen Pediatrik Odyoloji Kongresi'nde İdis ve Oticon Medical olarak katılım sağladık.

Devamını Oku

porn porn